3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Kostelecký Moravan rozhodl o své výhře nad Přílukami už v prvním dějství

0

Kostelecký Moravan šokoval v minulém kole favorizovanou Mladcovou na jejím hřišti a body z horké půdy chtěl potvrdit i v duelu s Přílukami. Ty v posledním zápase udolaly v domácím prostředí nováčka ze Slavkova pod Hostýnem, ale na Holešovsku jim vůbec nevyšel první poločas. Hosté působili ospalým dojmem a domácí toho náležitě využili a vypracovali si rozhodující tříbrankový náskok. Domácí ve druhé půli přidali čtvrtou trefu, Příluky daly výsledku kosmetickou úpravu až v poslední patnáctiminutovce.

Domácí se ujali rozhodujícího vedení již po půl hodině hry. Nejdříve v 19. minutě otevřel skóre svou trefou Batoušek. O chvíli později trestal z penalty Gerát. Drtivý začátek domácích završil svým gólem Hradil. Domácí ve druhé půli přidali čtvrtou trefu, kdy se po druhé v utkání prosadil Hradil. Příluky daly výsledku kosmetickou úpravu až v poslední patnáctiminutovce. „O výsledku zápasu jsme rozhodli prakticky již v první půlhodině. Lepší kombinací jsme se dostávali do šancí a zaslouženě po poločase vedli 3:0. Hosté ve druhé půli přidali, ale stačili jen korigovat výsledek na konečných 1:4,“ pochvaloval si hrající předseda klubu Tomáš Marek.

SK Moravan Kostelec u Holešova
Tomáš Marek, hráč: O výsledku zápasu jsme rozhodli prakticky již v první půlhodině. Lepší kombinací jsme se dostávali do šancí a zaslouženě po poločase vedli 3:0. Hosté ve druhé půli přidali, ale stačili jen korigovat výsledek na konečných 1:4.

FK Příluky
Jaroslav Brabec, funkcionář: Utkání se rozhodlo v prvním poločase, kdy jsem měli slabou chvíli a soupeř toho využil lepší kombinační hrou ke vstřelení tří gólů. Nechali jsme soupeře až příliš volného. Nám se naopak nedařilo v útočné hře i díky absenci dvou útočníků a to nakonec rozhodlo, že body nemáme. Musíme se soustředit na další domácí utkání.

M. Nevřala [-] - J. Hradil [-] , M. Žůrek [-] (73. L. Odložilík [-] ) , D. Marek [-] , L. Batoušek [-] , R. Zmeškal [-] - T. Marek [-] (58. M. Ragoš [-] ) , M. Hradil [-] (81. A. Ryška [-] ) , R. Šimčík [-] - M. Gerát [-] - M. Třasoň [-]

FK Příluky
D. Bakala [-] - M. Zahradnický [-] (81. P. Žikovský [-] ) , J. Polanský [-] (46. L. Adamík [-] ) , M. Prokop [-] , R. Machač [-] , Z. Julina [-] , V. Bittner [-] (58. M. Šranko [-] ) , P. Pinkas [-] , R. Machalíček [-] , L. Janků [-] , P. Čelůstka [-]

Hráči zápasu: M. Gerát , M. Hradil - R. Machalíček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KÝR František - SKLENÁŘ Radek (N), BATOUŠEK Petr (N).