14.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

--

--

--

--

Jediný, co jsem během zápasu chytil, byla rýma, kritizuje svůj výkon Jakub Kozlík, jehož tým podlehl Svéradicím

10. D. Klas , 15. M. Chaloupka , 17. D. Klas , 33. K. Hoch
0

SVÉRADICE - Fotbalu ne příliš přívětivé počasí panovalo ve Svéradicích, kam zavítaly Žichovice. Souboj dvou sousedů z tabulky rozhodl první poločas, který vyhráli domácí drtivě 4:0. Ve druhé polovině měly více ze hry Žichovice, ale nedokázaly domácího brankáře prostřelit.

Domácí vsítili čtyři branky

Za podzimního počasí, kdy padaly z nebe provazy vody se odehrálo na těžkém terénu další okresní derby. Domácí si s terénem lépe poradili a vstoupili do utkání snově, když již v 17. minutě vedli 3:0. První branku dali po střele, která se na trávě nepříjemně smýkala a skončila až v brance za tyčí, postaral se o ni Daniel Klas – 1:0. Druhý gól padl po krásné kombinaci domácích, na jejímž konci byl Martin Chaloupka a třetí po dlouhém nakopnutém balónu, se kterým si obrana domácích nedokázala poradit. To se mezi střelce podruhé v utkání zapsal Daniel Klas – 3:0. Hosté se dostali párkrát před branku, avšak náznaky svých šancí v branku přetavit nedokázali. Byli to tedy naopak opět domácí, kteří svůj další dlouhý nákop dokázali proměnit v branku, když se za obranou domácích zjevil Karel Hoch a upravil na poločasových 4:0 a hosté byli zralí na ručník.

Bezbrankový druhý poločas

Do druhého poločasu však vstoupili jako nový tým a během prvních 5 minut druhého poločasu mohli vstřelit dvě branky, avšak ani jednou netrefili branku. Hosté ve druhém poločase byli i nadále lepším týmem, když si vytvořili několik stoprocentních gólových šancí, avšak gól nedokázali vstřelit ani z jedné. Svou střeleckou impotenci potvrdili i v závěrečných minutách, kdy se jim nepodařilo prostřelit domácího gólmana ani z pokutového kopu. Dá se proto říci, že výsledek jednoznačně neodpovídá dění na hřišti.

TJ Žichovice
Jakub Kozlík, brankář TJ Žichovice: Odehráli jsme další smolný zápas, ve kterém jsme po čtvrt hodině prohrávali už 3:0, a to se pak blbě hraje. Ve druhém poločase jsme si vytvořili hodně šancí, že kdybychom všechny proměnili, mohli jsme i zápas otočit, ale bohužel se projevila naše neschopnost dát se sebevětší šance gól. Já jsem klukům taky vůbec nepomohl, když jediný, co jsem během zápasu chytil, byla rýma...