9.kolo, Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , 2017-2018

V bitvě o první místo uspěl domácí Chodov, na Koloveč se tak dotáhl

43. P. Holar , 55. T. Hruška , 58. T. Hruška , 75. P. Smazal - 39. L. Špirk
0

Rezerva Kolovče prohrála poprvé v sezóně!

Ten, kdo se přišel podívat na šlágr kola okresního přeboru určitě nelitoval. Hra měla spád po celou dobu utkání a i když šlo o průběžné první místo v tabulce, hrálo se fair play a bezchybný výkon hlavního rozhodčího přispěl ke kvalitě utkání.

Ludvík Špirk sice poslal hosty do vedení, ale domácí stačili do poločasu vyrovnat, když přesně mířil Holar

Deset minut druhé půle patřilo Kolovči, která mohla litovat toho, že nevyužila dvě tutovky. Pravidlo nedáš, dostaneš se opět potvrdilo a domácí dvěma slepenými góly Tomáše Hrušky rozhodli utkání ve svůj prospěch. O poslední změnu skóre se postaral brankou na 4:2 Smazal.

Chodov tak díky lepšímu vzájemnému zápasu sesadil z čela právě béčko Kolovče, ale na tyto dva celky se tlačí další hladoví vlčáci Krchleby a Česká Kubice, která má zápas k dobru - její poslední utkání totiž bylo po třiceti minutách ukončeno.

TJ Tatran Chodov
P. Holar [-] - D. Mai [-] , T. Hruška [-] (70. M. Lorenz [-] ) , D. Janek [-] (85. T. Cuhra [-] ) , D. Kobes [-] , P. Holar [-] (87. L. Richter [-] ) , J. Chmelík [-] , M. Holar [-] , D. Lorenz [-] , K. Kuboušek [-] , P. Smazal [-]

TJ Slavoj Koloveč B
J. Královec [-] - L. Chval [-] , C. Danescu [-] , M. Záhrobský [-] (66. M. Špirk [-] ) , T. Homolka [-] , R. Denk [-] , K. Tomášek [-] , J. Ledvina [-] , L. Špirk [-] , M. Sušický [-] (59. J. Chval [-] ) , M. Diviš [-]

ŽK: 59. D. Kobes , 64. P. Holar - 89. J. Ledvina .
Počet diváků: 105. Rozhodčí: Cihlář František - HOLAR Miroslav (N), ČÍŽEK Bohuslav (N).