11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Oslabené Dnešice devětkrát inkasovaly

5. J. Fiala (p.) , 13. J. Bláha (vl.) , 24. A. Monhart , 28. J. Fiala , 37. J. Fiala , 42. J. Fiala , 74. M. Kysela , 76. P. Česal , 85. J. Fiala
0

V 11. kole přivítali Zdemyslice na svém trávníku mužstvo z Dnešic. Domácí v minulém kole prohráli v Záluží a chtěli své zaváhání napravit. Hosté přijeli pouze s 10 hráči a již tímto značně domácím zápas usnadnili.

První poločas

Rozdíl v počtu hráčů se projevil hned po 5 minutách hry, kdy se probojoval do vápna domácí Polívka, byl faulován a nařízenou penaltu proměnil René Šilhánek. 1:0 Hosté ohrozili domácí branku v prvním poločase pouze jednou, ale s jejich střelou si Kotora poradil. Domácí byli na koni a hosté nestíhali, druhý gól si srazil do vlastní sítě ve 13. minutě Jaroslav Bláha 2:0 a po třetím gólu domácích, kdy ve 23. minutě zahrával René Šilhánek rohový kop, který opřel o tyč a následnou dorážku zvládl Aleš Monhart, bylo jen otázkou skóre, jak tento zápas dopadne. 3:0  Ve 28. minutě se poprvé trefil i Jan Fiala, když hlavou zužitkoval krásný centr Kysely. 4:0 Ve 37. minutě si to tento hráč vše zopakoval, ale tentokrát byl autorem přesného centru Petr Česal. 5:0 A aby toho nebylo málo, dokonal tento zdemyslický snajpr do poločasu hattrick, když se ve 42. minutě po krásné akci Polívky prosadil tentokrát nohou. 6:0 Takto skončil i první poločas.

Druhý poločas

Ve druhém poločase domácí pokračovali v zahazování šancí a prosadili se již pouze třikrát. A to když se v 74. minutě prosadil po centru z levé strany nohou Martin Kysela. 7:0 Hned za dvě minuty v 76. minutě se prosadil Petr Česal, který po chybě gólmana došel s míčem až do prázdné branky 8:0 a skóre utkání uzavřel svým čtvrtým gólem v zápase Jan Fiala. 9:0

TJ Zdemyslice
Jindřich Kotora (hráč TJ Zdemyslice): Hosté dorazili pouze s 10 hráči a to výrazně utkání ovlivnilo. V zápase jsme jednoznačně dominovali a proměnili jsme ho ve svou exhibici. Hosté vystřelili na naši branku pouze dvakrát za zápas, ale budiž jim ke cti, že ač oslabeni ani za rozhodnutého výsledku nezalezli a snažili se hrát fotbal až do konce zápasu. Jsem spokojen s vysokým vítězstvím a doufám, že nám pomůže do dalšího zápasu v Letinech.

J. Kotora [-] - I. Průcha [-] (46. R. Čimera [-] ) , M. Kysela [-] , T. Šilhánek [-] (46. J. Mašek [-] ) , J. Fiala [-] , J. Jirgl [-] (53. A. Skála [-] ) , P. Česal [-] , A. Polívka [-] , V. Krňoul [-] , R. Šilhánek [-] , A. Monhart [-]