4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2017-2018

--

Zmar Baníku Líně. Tři body přenechal Žihli

70. D. Dudík - 10. J. Hána , 47. V. Churavý , 71. D. Kunt
0

V souboji dvou celků se skromným bodovým ziskem (jeden bod po třech kolech) se radovali hosté. Domácí Baník tak zůstává na dně tabulky.

První půle pro hosty

Domácí bodovali v prvním kole v domácím zápase s Jiskrou Křelovice (3:4 po pen.). Hostující rezerva Slavoje Žihle - mužstva hrajícího krajský přebor - jediný bod získala po bezbrankové remize se Zbůchem v minulém kole. První poločas vyhráli hosté. Jedinou branku vstřelil v 10. minutě Jan Hána - 0:1.

Po snížení rychlý direkt

Uplynuly pouhé dvě minuty z druhého dějství a mezi střelce se zapsal Václav Churavý - 0:2. Domácímu Baníku se snížit povedle dvacet minut před koncem zásluhou Dušana Dudíka - 1:2. Témeř vzápětí však rezerva Žihle dokázala odpovědět. Po brance Daniela Kunta vedla opět o dvě branky - 1:3. Tento stav platil nakonec i po devadesáti minutách. V 85. minutě byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen hráč Líně Tomáš Junk.