1.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

--

--

Další velké překvapení se konalo v Dubu, kde domácí rozhodli již za poločas

0

Václav Novák v brance domácích předvedl podruhé v řadě vynikající výkon a jeho spoluhráči se mu odvděčili kanonádou.

Již v této části bylo rozhodnuto o osudu utkání, a hosté po druhé za sebou berou výprask

Pokud někdo bude rád, že podzim končí, tak to bude celek Vitějovic. Za dvě kola nula na kontě bodů a skóre 1: 12.

Deset minut vzdorovali hosté dubským a pak to přišlo. Domácí kanonýr Ladislav Friš svou další trefou do tabulky střelců skóruje a poté vše přenechal Anatoliji Chodjušovi. Dubští sedli na bílého koně a řádili, ne bílým sněhovým nadělením, ale brankovým. Hosté po brance vypadli ze hry domácí borci to využili a nadělovali. V rozmezí 32., 35., a 43. minuty ne svatým Martinem ale  Anotoliiem Chudjošem, který sestrojil čistý hattrick. A bylo hotovo. Dalo by se říci, že dubské pohádky byl konec, ale nebyl.

Druhý poločas domácí hráli klasickou údržbu a ještě jednou skórovali

V této části zápasu hosté rezignovali. Těžké nohy, psychická bariéra a koncovka na nic, zkrátka, když se nedaří, tak se nedaří. Dubští mají ve svém středu velmi zkušené hráče a tak se hrála údržba. V 50.minutě pro úplný klid domácích vsítili pátý gól Anatolij Chodjuš svým čtvrtým zásahem v utkání a bylo vymalováno. Utkání se dohrává. Pro domácí v klidu, neboť při hostující rezignaci jsou na hřišti jen domácí. Dubští si připsali druhou výhru v řadě. Vitějovičtí závěr nezvládli a tak je v zimním čase o čem přemýšlet.

TJ Vitějovice
L. Královský [-] - R. Černý [-] , M. Raušer [-] , J. Klein [-] , J. Doubek [-] , R. Doubek [-] , J. Kovář [-] , J. Vlček [-] , Z. Trojan [-] , M. Mráz [-] , J. Sluka [-]

Počet diváků: 25. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - BÁRTA Pavel (N), LUDAČKA Václav (N).