5.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Kouty na domácím hřišti kousaly

0

Statečný výkon předvedly Kouty proti silné Bystřici. Po poločase na tabuli svítilo skóre 2:2, chvíli po změně stran rozhodl o třech bodech pro hosty Samek.

Gólové hody v poločase

Domácí hřiště nevyhovovalo především hrou pro hostující celek z Bystřice. Domácí se dostali do vedení už v 9' gólově se prosadil Coufal. Odpovědnost na sebe vzal v 18' kapitán hostů Sklenář, který srovnal stav utkání. Obrat v poločase provedl Adamec, ale rychlou odpověď našel Navrátil. Do šaten se tedy odcházelo za nerozhodného výsledku.

V druhé půli stačil gól na tři body

Ten padl z kraje poločasu a přesným střelcem se stal Samek, který rozhodl o další výhře Bystřice v nelehkém zápase na nepříjemném terénu. Kouty se tak bodově stále drží na zrcadlové straně tabulky z pohledu druhé Bystřice.

Chválu v tomto zápase nezískal benjamínek v černém Terber, který podle slov hráčů nepodal výkon hodný krajské soutěže.