4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Ledce zdolaly křelovickou Jiskru

0

Domácí o vítězství rozhodli patnáct minut před koncem. Do tabulky si připsali premiérovou výhru v sezoně.

Rozhodla Jírového branka

Domácí Ledce měly před zápasem na kontě dva body. Hostující Jiskra Křelovice pět, ale v posledním kolem schytala na svém hřišti výprask 1:9 od Slavie Úněšov. Vstup do zápasu vyšel lépe domácím. V 11. minutě je poslal do vedení Aleš Pašek - 1:0. Křelovičtí vyrovnali zásluhou Dominika Bízka - 1:1. Nerozhodný výsledek trval až do 75. minuty. To se střelecky prosadil Petr Jírový. Nejmladší hráč na soupisce domácích (19 let) přitom začal na zápas na lavičce a do hry přišel až na druhý poločas. Ledce zvítězily 2:1 a bodově se dotáhly na svého soupeře.