9.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2017-2018

Těškovice nadále bez ztráty kytičky

35. V. Vavrečka (p.) , 41. V. Šenk , 73. M. Krayzel - 12. M. Hřivnáč
0

Zápas nám přibližuje report Martina Šenka.

-          V dalším domácím utkání jsme za celkem „babího léta“ nastoupili proti „našlapanému“ mužstvu z Komárova. Úvod patřil nám, ale zakončení z nedoběhnutého pasu na Tomáše Reka, následně zakončení Vojty Vavrečky a Jakuba Krayzla – NIC.

-          V 5.min zaútočí hostě, ale jejích střelecké zakončení končí ZATÍM mimo tyče naší branky. Skóre se však mění ve 12.min. po dlouhém autu hostů, kdy se hosté v naší šestnáctce hlavou prosazují na 0:1. Další následné střelecké pokusy hostů ROMAN v brance kryje.

-          Naše mužstvo po inkasované brance „zvýšilo obrátky“, ale „gólovky“ z kopaček Matěje Krayzla, Tomáše Reka i aktivního Vladimíra Šenka k vyrovnání - zatím nevedly.

-          Skóre se tak změnilo v 34.min. po uvolnění Tomáše Reka, který byl v šestnáctce hostů faulován,       a nařízenou penaltu s přehledem Vojta Vavrečka proměnil – 1:1. Další naše „aktivity“ z kopaček Vladimíra Šenka a Libora Gelačáka, či průnik Jana Šenka přes 3. obránce – NIC. Do konce poločasu srazí soupeř zakončení Dalibora Illíka a odraženou střelu zkušen+ zakončuje Vladimír Šenk levačkou na 2:1. Soupeř do konce poločasu sice 2x zahrozí, ale ROMAN kryje.

-          Druhá půle byla vyloženě „rozháraná“ a střelecké šance byly na obou stranách. Naše šance z kopaček Libora Galečáka, Matěje Krayzla a Jana Šenka – NIC. Hosté však zahrozili v 71. min., kdy jeho zakončení mine těsně naší branku, ale z následného našeho breaku zakončuje pohotově Matej Krayzel na 3:1.

-          Konec utkání byl pak JEN dohráván, a tak šance Vladimíra Šenka a Matěje Krayzla skončily mimo síť hostů, stejně jako centrovaný míč hostů, který ROMAN podběhnul – NIC. Za zmínku stojí dvě „učebnicové“ akce střídajícího Daniela Juchelky, který „vyškolil“ celou obranu hostů, ale chybělo gólové zakončení – NIC.

Autor: Martin Šenk

TJ Sokol Těškovice
R. Lazecký [-] - J. Solnický [-] , Č. Korčák [-] (68. M. Hasoň [-] ) , T. Rek [-] (77. D. Juchelka [-] ) , L. Gelačák [-] (87. O. Strojil [-] ) , M. Krayzel [-] (83. B. Sroka [-] ) , V. Šenk [-] , V. Vavrečka [-] , J. Šenk [-] , D. Illík [-] , J. Krayzel [-]

SK Komárov
R. Matrosz [-] - L. Kerlin [-] , T. Rádek [-] (60. R. Čupa [-] ) , O. Surový [-] , J. Novák [-] - M. Mikšík [-] , M. Hřivnáč [-] , P. Rychtar [-] - D. Thomas [-] , L. Kupčík [-] (87. O. Hečko [-] ) - O. Hanke [-]

ŽK: 32. J. Solnický .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: ČECH Zdeněk - JEDLIČKA Petr (N), KYJOVSKÝ Tomáš (N).