Rostoklaty zakončily podzim výhrou v Lošanech

0

Jak utkání viděla hostující strana?

TJ Rostoklaty
Petr Touš: "Poslední zápas podzimu se hrál na dobrém hřišti, když uvážíme, jaké je období. Domácí tým moc bodů neposbíral, a tak jsme chtěli potvrdit naše postavení v tabulce a zvítězit. První poločas byl jasně v naší režii a jen zásluhou našeho špatného zakončení a výborného výkonu domácího brankáře bylo skóre 0:1, a to díky přesnému centru Kmocha na Blážu už v šesté minutě. Gól nám určitě pomohl, hrálo se kombinačně a hlavně díky přesným centrům Kmocha jsme mohli skóre navýšit, ale nepodařilo se. Naopak z ojedinělé šance domácích jsme málem inkasovali, balón se ale naštěstí otřel jen o břevno. Druhý poločas jsme soupeře nechali hrát a už naše převaha nebyla zdaleka tak výrazná, do šancí se ale nedostával. V 71. minutě zápas uklidnil Čepička, který zvýšil na konečných 0:2, asistenci si připsal opět po centru ze strany Kmoch. Zápas se už jen dohrával. Rád bych dodal, že tým Lošan působil dost odevzdaným dojmem a byl to asi nejslabší tým. Pozitivně ale na mě působil přístup na hřišti i mimo něj, naprosto férový zápas bez žádných zákeřností a nadávek, se kterými se setkáváme zápas co zápas, za to jim patří dík. Teď můžeme hodnotit podzimní část sezony jako velmi povedenou a užít si jarní sezónu snad už bez sestupových starostí."

Počet diváků: 20. Rozhodčí: NOVÁK Jiří - CHÁBERA Jan (N), KUBELKA Ladislav (N).