11.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída , 2017-2018

--

--

16. P. Buryán - 4. R. Vlk
0

V posledním podzimním utkání jsme na našem trávníku přivítali mužstvo Katusic. Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že v případě výhry přezimujeme na čele tabulky. Vstup do zápasu našemu týmu ovšem totálně nevyšel, už ve 4. minutě nedůraz na levé straně vyústil v povedený centr, který uklidil za Bůžkova záda nikým nehlídaný Vlk – 0:1. Odpověď naštěstí přišla hned v 16. minutě, kdy technickou střelou srovnal Buryán - 1:1. Domácí pak převzali taktovku a přicházely další šance, J. Potůček ale ze slibné pozice nastřelil brankáře, střely Linka a Beneše mířily mimo a Vávra ze slibné pozice z přímého kopu napálil míč jen do zdi.

I v druhé půli jsme si vytvořili několik šancí. Tu první připravil Potůček Nežerkovi, ten ale levačkou minul. Později si na hostujícím gólmanovi vylámali zuby Koníček a Růžička. Čas plynul a bylo jasné, že utkání rozhodne jediný gól. Ten mohly vstřelit i Katusice, ale s několika nebezpečnými pokusy si poradil Bůžek. Hostům pak začaly docházet síly a v posledních zhruba 10 minutách se hrálo výhradně na jejich polovině. Posílit ofenzivu přispěchala i legenda klubu Tomáš Dvořáček, ani on však ztrátě bodů nezabránil. Poslední slovo ještě měli hosté, nadějnou situaci jim ale bravurně zmařil Novák. Z posledního utkání máme nakonec pouze bod a s největší pravděpodobností zakončíme podzim na druhém místě (Nová Ves hraje ve Vrutici dohrávku tuto sobotu). Děkujeme fanouškům za podporu a doufáme v jejich přízeň i pro jarní část soutěže.

autor: Martin Nežerka

TJ Sokol Chotětov B
J. Bůžek [-] - M. Beneš [-] (57. P. Potůček [-] ) , K. Vetešník [-] , D. Novák [-] , M. Moulis [-] - K. Potůček [-] , J. Linek [-] , M. Vávra [-] (53. T. Koníček [-] ) , M. Nežerka [-] (73. D. Vtelenský [-] ) - P. Buryán [-] (85. T. Dvořáček [-] ) , P. Kern [-] (65. R. Růžička [-] ) -

TJ Sokol Katusice
L. Kamenický [-] - P. Hanoušek [-] (65. T. Vacek [-] ) , L. Vele [-] , M. Klaus [-] - R. Vlk [-] , L. Hybš [-] , T. Kvajsar [-] , L. Salaquarda [-] - M. Kvajsar [-] (76. S. Žižka [-] ) , M. Knot [-] - V. Valeš [-]

ŽK: 90. K. Potůček - 23. T. Kvajsar , 32. M. Kvajsar , 63. L. Hybš .
Počet diváků: 33. Rozhodčí: Kožej Roman - VTELENSKÝ Václav (N), LISCHKA Rudolf (N).