Nováček z Rynholce získal cenný skalp Městečka

86. P. Šnídl - 58. L. Dadák , 60. M. Beran
0

Městečko - Ve druhém kole se nováček soutěže Baník Rynholec vydal na hřiště Ohnivce Městečka o němž je známo, že na svém hřišti body neztrácí. Baník porazil v prvním kole Slabce vysoce 8:0, Ohnivec si poradil na hřišti Kroučové výsledkem 3:1. Oba týmy začly novou sezonu výhrou, a tak se čekala zajímavá bitva.

První půle bez gólu

Městečko zahájilo zápas aktivněji a jeho územní převaha byla znát, nicméně k větší šanci se nemohlo dostat přes dobře zorganizovanou obranu Rynholce. Tlak Městečka byl hlavně kvůli častým standartním situacím. Z jedné takové musel dobře zahraný přímý kop vytohovat z brány na roh gólman hostí Haužvic. Nicméně gól nepřišel.

Ve 30' zahrávali domácí rohový kop a přízemním centrem napálili z voleje tyč hostující branky. Ke konci poločasu se ke slovu dostal i Rynholec, kdy z bezprostřední blízkosti zase domácí podržel gólman Procházka. Do šaten se šlo za nerozhodnutého stavu 0:0.

Dva slepené góly Rynholce

Po půli ale otěže hry převzal Rynholec a několika dobrými akcemi zaměstnával obranu Městečka. V 58' přišel první gól, kdy nákop na hostující branku gólman domácích neudržel a Dadák tváří v tvář prázdné brance vstřelil první gól zápasu - 0:1. O dvě minuty později už to bylo o dvě branky. Hosté zahrávali rohový kop a po jeho odražení se dostal míč k Matějkovi, který přízemním centrem našel kanonýra Berana a ten se v těchto situacích nemýlí - 0:2

Očekával se ke konci zápasu tlak domácích, nicméně obrana Rynholce byla výborně organizovaná a do větších šancí se domácí prakticky nedostávali. Ovšem v 86' přišlo snížení, kdy krásnou ranou zpoza vápna ještě zdramatizoval vývoj zápasu Šnídl - 1:2. Více se už v zápase nestalo, a tak je Rynholec po dvou kolech v nové soutěži stoprocentní a veze velice cenné body z horké půdy Ohnivců.

TJ Baník Rynholec
Jiří Matějka: „Těžký zápas, o to sladší, že jsme ho dokázali zvládnout a vyhrát, kvalita domácích byla hodně znát, my jsme ale výborně bránili, většinou jsme žádné vyložené šance domácím nedovolili a v některých chvílích nás podržel Huzi (brankář Ivan Haužvic pozn.red.). Mít po dvou zápasech 6 bodů jsme asi nečekali. Pracujeme výborně, snad nám to vydrží i do dalších zápasů.“

SK Ohnivec Městečko
L. Procházka [-] - J. Kučera [-] , J. Loder [-] , T. Heger [-] , J. Chládek [-] - V. Prokop [-] , A. Doležal [-] , P. Šnídl [-] , J. Ryba [-] - M. Hajný [-] , P. Baba-Musah [-]

I. Haužvic [-] - L. Skalák [-] , M. Beran [-] , D. Rajgl [-] , J. Matějka [-] , M. Kedroň [-] , T. Měsíček [-] , L. Dadák [-] , F. Milfait [-] , V. Petrus [-] (82. P. Fonod [-] ) , T. Stránský [-]

ŽK: 76. P. Šnídl - 58. T. Měsíček , 89. J. Matějka .
Hráči zápasu: M. Kedroň .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TITLBACH Marek - GEBHART Aleš (N), FROLÍK Pavel (N).