22.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

Planá rozhodla proti Lokotce brankou z nastavení

20. J. Carda , 39. T. Řehoř , 56. L. Kitzler , 90. L. Balogh - 38. M. Ayeb (p.) , 42. D. Kocar , 76. T. Choutka
25

Divácky atraktivní duel nakonec našel svého vítěze.

Skóre otevřel ve 20. minutě domácí kanonýr Carda. Planá se ocitla pod hostujícím tlakem, osvobodila se dlouhým odkopem, brankář Roden se rozhodl nevyběhnout a to byla osudová chyba - Carda ho jednoduše obstřelil. Ve 38. minutě byl stav 1:1. Ve vápně byl faulován Choutka a Ayeb při exekuci nezaváhal. Jenomže Plánští si přichystali rychlou odplatu. Za minutku totiž vystřelil Řehoř a Roden byl proti lobu do šibenice bez šance. To ale nebylo z plodné pětiminutovky vše. Za Lokomotivu totiž už ve 42. minutě srovnal na 2:2 hlavou po rohovém kopu nekompromisně domácími při bránění pozapomenutý Kocar

V 56. minutě šli domácí potřetí do vedení, když se prosadil ve výborné formě hrající Kitzler, který ukázal důraz a z chumlu hráčů dotlačil míč do sítě. I potřetí hosté vyrovnali skóre, když se v závaru ve vápně nejlépe zorientoval Choutka a dopravil míč v 76. minutě za Nováčkova záda. Oba celky chtěly vyhrát, diváci tak viděli v závěrečných minutách zcela otevřenou hru s mnoha příležitostmi. Když už se zdálo, že se přece jen zrodí remíza, zahrávali domácí přímý kop, od Cardy se míč odrazil k Baloghovi, ten se bleskově otočil s míčem a přesnou střelou k tyči rozjásal domácí tábor - 4:3.

SK Planá
Jan Pintér: "Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Lokotka poslední dva zápasy zvládla perfektně a vyhrála. Pro oko diváka to byl pěkný zápas s hodně góly a zvraty, posledních dvacet minut bylo nahoru dolů. My jsme pokaždé vedli a zaplaťpánbůh, že se nehrálo o pět minut déle, protože by možná soupeř zase vyrovnal. Poslední dobou nám to docela lepí, tak věřím, že do konce sezony ještě nějaké body uválčíme. Celý mančaft podal perfektní, odmakaný výkon. Hráčem zápasu byl Tomáš Řehoř, který byl skoro u všech našich šancí a gólů a dál nádhernou branku."

TJ Lokomotiva ČB
Jiří Pečenka: "Fotbal se hraje pro diváky a ti museli být hodně spokojení. Hodně gólů, pěkné počasí, pohodový zápas. Akorát lavičky na tom byly hůře. Myslím, že zápasu by slušela remíza, vyhráli ale šťastnější domácí. Jediné, co do rámce zápasu nezapadalo, byl velmi slabý rozhodčí Nedvěd. Celkově jsme byli možná o trochu lepší."