26.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

13

Pohodové utkání bez nervů ovládli domácí.

Slavia si poslední zápas osladila i v značně prořídlé sestavě hezkým výkonem i výhrou nad Větřní 4:1. Domácí díky tomu poskočili na třetí místo. První gol vsítil Petr Rajzl (chybně uvedený Vranovský v zápise) ve 14. minutě, v 31. minutě přidal trefu Kindermann po centru Rajzla. Hosté korigovali z přísně nařízené penalty, při její exekuci nezaváhal Gutheis. Po přestávce zvyšoval Boček a skore uzavřel Wegenkittl.

V základní sestavě Slavie nastoupil benefičně s páskou Tomáš Dvořák a rozloučil se po dlouhých letech s působením v týmu coby hráčská opora a poslední půlrok i jako hrající asistent.