16.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Přibyslavice vezou z Horního Újezdu výhru

10

Výborný vstup do jarní části zaznamenali fotbalisté Přibyslavic, kteří vyhráli i svůj druhý zápas a dostali se minimálně na jeden den do čela tabulky

V první půli branka nepadla

Po dvou prohraných zápasech se domácí pokusili o první jarní body s týmem Přibyslavic. Do utkání vstoupili lépe hosté, když v 7. minutě trefil břevno Hradeckého branky Lopatář. Po té se utkání hrálo pouze mezi velkými vápny bez větších příležitostí. Kombinační hře nepřál ani silný vítr. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Hosté se prosadili v úvodu druhé půle

V 56. minutě se po chybě domácí obrany dostal do samostaného úniku Lopatář a střelou kolem Hradeckého otevřel skóre utkání 0:1.Hosté se zatáhli do obrany a domácí se marně snažili o vyrovnání. Nejblíže k němu byl Durda, který v 80. minutě z tresného kopu orazítkoval břevno. V závěru domácí kopali rohový kop, na který přišel na pomoc i brankář Hradecký. Ze závaru vytěžili domácí pouze střelu Přibyla, která šla nad branku hostů.

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: Dnes to bylo utkání o jedné brance, kterou vstřelili hosté a tím splnili roli favorita.

P. Hradecký [-] - M. Václavek [-] , P. Míča [-] , M. Čermák [-] , M. Zvěřina [-] , K. Kresa [-] (75. D. Macháček [-] ) , M. Ošmera [-] , R. Durda [-] , V. Pavlík [-] , M. Veselý [-] , M. Přibyl [-]