17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Třebelovice doma padly

14

V Třebelovicích se domácí celek proti Vladislavy dočkal své druhé domácí porážky a již tři zápasy po sobě nevyhrál

Domácí dokázali srovnat krok

V Třebelovicích se utkali dva soupeři hrající v loňské sezóně krajské soutěže, k jejichž návratu má zatím blíže domácí tým. Na podzim si dokonce z vladislavské půdy odvezl vysokou výhru 6:1. Hosté začali skládat neúspěšný reparát již v 16. minutě, kdy se trefil David Veleba -0:1. Nepohodu z posledních utkání trochu napravil ve 30. minutě svojí osmnáctou brankou sezóny Milan Novotný -1:1. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu a zcela otevřené partii.

Hosté dvakrát zaskočili domácí tým

Hned na začátku druhé půle šli hosté do vedení, když se ve 47. minutě trefil  Petr Vyletěl -1:2. Domácí zmar pak podtrhnul v 83. minutě Martin Chalupa -1:3.

TJ Vladislav
Martenek Aleš, hráč: Do utkání jsme šli s cílem odčinit domácí podzimní porážku, což se nám po velice dobrém výkonu celého mužstva podařilo. Utkání se povedlo celému týmu, v brance nás několikrát podržel brankář Nejerál. Rádi bychom na tento předvedený výkon navázali i v ostatních utkáních.