17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

37. J. Šimek , 57. M. Sova , 75. M. Trnka
14

Blatnice si veze s najaře dobře hrajícím Jemnickem všechny tři body

Hosté v závěru udeřili

Fotbalisté Blatnice přijeli do Jemnicka B, které chytlo na jaře výbornou formu, když vyhrálo obě svá utkání a vzdálilo se pásmu sestupu. Navíc domácí určitě prahli odčinit porážku s podzimu. Za pěkného fotbalového počasí oba týmy jakoby nechtěli udělat směrem dozadu žádnou chybu, tolik šancí dopředu nevyprodukovali, i tak se šlo do kabin za stavu 0:1 pro hosty. když se ve 37. minutě trefil Jakub Šimek.

Hosté skóre navýšili

Ve druhém poločase pak hosté začali skóre navyšovat a tím byla jejich hra klidnější. V 57. minutě se nejprve prosadil nejlepší střelec soutěže Milan Sova a v 75. minutě vše dovršil Michal Trnka -0:3.

Dnešní zápas byl jednoznačnou záležitostí hostů, kteří nás jasně přehrávali a byli u všeho rychlejší. Potýkáme se s vysokou marodkou a navíc se nám dnes zranili další dva hráči.