17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Studenec opustil výhrou v Opatově poslední příčku

14

Zápas posledních dvou týmů tabulky vyzněl lépe pro hostující Studenec

První půle branku nepřinesla

Zápas posledních dvou týmů tabulky bylo k vidění v Opatově. Na jaře se o něco více daří Opatovu, který dokázal zaznamenat první výhru v soutěži. Opatov navíc musí Studenci vracet vysokou podzimní porážku 0:5.  Oba týmy  nechtěli udělat směrem dozadu žádnou chybu, tolik šancí dopředu si ani nevytvořili, a ostatní šance pochytali oba gólmani. A tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Hosté otočili vývoj zápasu minutu před koncem

Až ve druhé půli se děli věci. Nejprve dostal v 52. minutě domácí do vedení Petr Jirka, aby o paár vteřin vrátil hostům nerozhodný stav Martin Kříž. Oba týmy se snažily strhnout výhru na svoji stranu a až v 89. minutě rozhodl o výhře hostů a opuštění poslední příčky tabulky Martin Nováček.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Začátek utkání patřil nám. Poté se hra vyrovnala. Na obdržený gól jsme dokázali okamžitě odpovědět. Rozhodnutí padlo těsně před koncem.

FK Opatov
R. Kšír [-] - A. Konečný [-] , M. Čurda [-] , A. Švaříček [-] (29. Z. Daniel [-] ) , R. Kabelka [-] , L. Kabelka [-] , R. Pokorný [-] , D. Čučelin [-] , M. Malík [-] , J. Horáček [-] , P. Jirka [-] (83. M. Kružík [-] )

F. Hájek [-] - R. Zezula [-] , M. Kříž [-] , M. Mrňa [-] , T. Nejedlý [-] (55. F. Komárek [-] ) , P. Rousek [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] , V. Kučerňák [-] , M. Chalupa [-] (46. M. Nováček [-] ) , O. Vrba [-]

ŽK: 76. J. Horáček , 76. Z. Daniel - 76. J. Holoubek .
Hráči zápasu: M. Nováček .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - VÍDENSKÝ Bohumil, KONVALINA Michal.