19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Hrotovice uspěly v Jemnicku B

16

V zápase dvou týmů bojujících o záchranu skončily všechny body v Hrotovicích

Hosté se prosadili v závěru první půle

Fotbalisté Hrotovic přijeli do Jemnicka B, které chytlo na jaře výbornou formu, když vyhrálo obě svá utkání. Potom ale však přišly dvě porážky. A tak byl k vidění zápas o záchranu. Na podzim se oba soupeři rozešli smírně 2:2. Za velmi teplého počasí se hrál víceméně vyrovnaný duel, ve kterém si diváci dočkali k jejich nelibosti gólu až ve 37. minutě, kdy se za Tesařem rozvlnila síť a hosté šli zásluhou Martina Virgla do vedení 0:1.

Hosté si v závěru pojistili výhru

Ve druhém poločase hosté statečně bránili vedení a občas vyráželi do brejkových situací. Až v 90. minutě přidal druhou pojišťující branku Michal Blatný -0:2.

1. FC JEMNICKO B
Kincl Martin, trenér: Čekali jsme, že dnes urveme tři body, ale bohužel se to nestalo. Hosté byli po celý zápas důraznější a od nás to byla jen platonická snaha. Dalším mínusem je zranění dvou našich hráčů.

T. Tesař [-] (77. Z. Bártů [-] ) - M. Mrkva [-] , K. Tesař [-] , T. Bastl [-] (72. R. Komenda [-] ) , J. Kalášek [-] (66. L. Chalupa [-] ) , Z. Nikrmajer [-] , M. Sevelda [-] (46. J. Anděl [-] ) , L. Niederhofer [-] , J. Křivánek [-] , O. Tesař [-] , D. Smetana [-]