19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Opatov na Třebelovice nestačil

3. P. Jirka , 73. M. Čurda , 85. P. Jirka - 46. M. Máca , 59. J. Krula , 63. V. Kotačka , 66. M. Novotný , 83. V. Kotačka , 87. J. Jurka
16

Fotbalisté Třebelovic se v Opatově dočkali po dlouhé době výhry, když porazili poslední celek tabulky 6:3.

Domácí brzy udeřili

V Opatově se představily Třebenice, kterým se na jaře příliš nedaří. Na jaře se o něco více daří Opatovu, který dokázal zaznamenat první dvě výhry v soutěži. Opatov navíc musí Studenci vracet vysokou podzimní porážku 0:6. Začátek utkání se náramně vydařil domácímu týmu, které poslal do vedení Petr Jirka -1:0. Hosté se pokoušeli samozřejmě vyrovnat, ale nemohli najít recept na zdolání domácí branky.

Hosté zápas zcela otočili

Druhý poločas začali skvěle hosté, když se v 46. minutě trefil Marek Máca - 1:1. V 59. minutě pak poslal poprvé hosty do vedení Jan Krula - 1:2. V 63. minutě to již bylo zásluhou Václava Kotačky - 1:3. V 66. minutě se pak prosadil také hostující kanonýr Milan Novotný, pro kterého to byla již dvacátá trefa sezóny. V 73. minutě vykřesal jiskřičku naděje Martin Čurda - 2:4. V 83. minutě však hosté Václavem Kotačkou odskočili narozdíl tří gólů - 2:5. V 85. minutě sice ještě domácí snížili Petrem Jirkou na 3:5, ale poslední slovo měl v 87. minutě Jan Jurka - 3:6.