23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Náměšť B si doma smlslo na Studenci

18

Studenec si ze hřiště rezervního týmu Náměště přivezl vysokou porážku, která opět zkomplikovala jejich záchranu

Domácí dali hostům rychlé ko

Náměšť B přivítal na svém hřišti zachraňující se Studenec, který nutně potřeboval bodovat. Podzimní duel vyšel lépe postavenému týmu soutěže z Náměště 1:0. Domácí se do svého soupeře zakousli a již v 7. minutě je poslal do vedení Filip Tomek -1:0. Potom přišla v 15. minutě přišla domácí čtyřminutová smrtící smršť, kdy se postupně trefovali Tomáš Franěk, Michal Sobotka a Martin Preisner -4:0 Tým již bylo o vítězi rozhodnuto a do konce poločasu tak již střelecká produktivita ochabla.

Domácí pokračovali v kanonádě

Také druhá půle jasně patřila domácímu týmu a ve 48. minutě z penalty a v 52. minutě dal dva góly Jiří Eliáš a bylo to 6:0. Potom se opět hrálo v poklidu a až v závěru padaly další branky. Za domácí se prosadili v 83. minutě Michal Sobotka a Marek Stachovič a za hosty zaznamenal čestný úspěch Jan Holoubek -8:1.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
M. Kováč [-] - J. Eliáš [-] (53. Z. Král [-] ) , J. Musil [-] , M. Sobotka [-] , T. Franěk [-] , S. Sedlák [-] (78. M. Křivánek [-] ) , F. Tomek [-] , P. Blažek [-] , M. Preisner [-] (46. R. Bednář [-] ) , M. Lokaj [-] , V. Kopuletý [-] (74. M. Stachovič [-] )

TJ Sokol Studenec
P. Rousek [-] - M. Kříž [-] (78. F. Komárek [-] ) , J. Nováček [-] , M. Nováček [-] , M. Mrňa [-] , T. Nejedlý [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] (66. M. Chalupa [-] ) , O. Vrba [-]

ŽK: 55. V. Kopuletý , 57. M. Lokaj , 65. J. Musil - 16. M. Kříž , 34. J. Holoubek , 65. K. Mrňa , 65. V. Kučerňák .
Hráči zápasu: M. Sobotka .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: KALINA Oldřich - SVÍTIL Roman (N), KRYŠTOF Radek (N).