26.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Blatnice se po výhře v Třebelovicích vyšvihla na čtvrté místo

88. J. Krula - 15. M. Trnka (p.) , 33. M. Šabatka , 48. M. Svoboda , 73. M. Sova
14

Souboj o čtvrté místo v tabulce zvládli lépe hostující Blatnice po jasné výhře 4:1

Hosté se prosadili hned dvakrát

Třebelovice přivítaly na svém hřišti Blatnici a byl to přímý souboj týmů o lepší umístění v tabulce. Začátek zápasu vyšel lépe hostům, které dostal do vedení Michal Trnka z pokutového kopu -0:1. Hostující tým šel za vítězstvím s větším odhodláním a Marek Šabatka zvyšoval ve 33. minutě na 0:2.

Hosté si výhru pohlídali

Také vstup do druhé půle vyšel lépe hostům a ve 48. minutě se Marek Svoboda postaral o tříbrankové vedení v poměru 0:3. V 73. minutě se mezi střelce zapsal jejich nejlepší kanonýr Milan Sova -0:4. Čestný úspěch domácích alespoň v 88. minutě zařídil Jan Krula -1:4.

TJ Třebelovice
Novotný Milan, hráč: Dnes jsme nepodali dobrý výkon a hosté tak zaslouženě vyhráli. Šli si více za vítězstvím.

M. Nesiba [-] - D. Vala [-] (70. K. Skoumal [-] ) , J. Čurda [-] , D. Janíček [-] , M. Máca [-] , S. Michal [-] (60. M. Kabelka [-] ) , J. Krula [-] , J. Rakušan [-] , J. Jurka [-] , V. Kotačka [-] , R. Jurka [-]