13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Valeč s Mohelnem nerozhodně

0

Fotbalisté Valče v důležitém úvodním jarním kole pouze remizovali na domácím hřišti s dalším aspirantem sestupu Mohelnem 1:1

Domácí dokázali vyrovnat

Utkání se hrálo na téměř nezpůsobilém povrchu, měkké a nerovné hřiště neslibovalo zrovna pohlednou hru. Původně mělo být utkání odloženo, ale kvůli apelu Mohelna za každou cenu hrát, se odehrálo podle plánu. Domácí bez několika hráčů obvyklé základní sestavy mohli mít snový vstup do zápasu, když hned v první minutě střela Kárníka propadla k úplně osamocenému Martinu Ludvíkovi, ten ale přestřelil. Pak valečští byli úplně mimo, neplnili pokyny trenéra a snažili se hrát něco, co na takovém hřišti prostě nelze. A tak přišel trest od Mohelna, kteří hned z první akce v 15. minutě, kdy šel Petr Horký sám na branku, skórovali. Pak se domácí trošku zvedli a hru zjednodušili, střelou z 20 metrů vyrovnal levačkou Jan Sirota v 25. minutě. Pak byli nadále aktivnější domácí, sám před brankou nadvakrát vychytal Jana Ludvíka brankář hostů. I na druhé straně byla šance na skórování, ale Horkého tváří v tvář vychytal domácí brankář Diviš.

Ve druhé půli již branka nepadla

Ihned po startu druhého poločasu mohli jít do vedení hosté, když domácí obránce Kopuletý dvakrát! přihrával "malou" domů ve výšce pasu brankáři Divišovi, poprvé situaci zvládl, ale podruhé málem namazal hostujícímu útočníkovi. Pak hráli převážně domácí, hosté kopali jako elektriky a hráli opravdu urputný fotbal. Přesto se Valeč dostávala do šancí, dvakrát se do před branku soupeře dostal střídající Kopuletý M., ale situace řešil laxně, stejně tak Cabejšek mířil. A tak mohli rozhodnout hosté z Mohelna, ale po rohu je hlavou vychytal domácí brankář. Tak se body dělily...

SK Valeč
Procházka Daniel, hráč: Terén svědčil spíše méně fotbalovým hostům, my jsme nevyužili mraky šancí, bohužel. Pro nás jsou to ztracené dva body, protože slabší soupeř už tu dlouho nebude.