Dukovany B doma padly proti Březníku

58. J. Musil , 77. J. Musil
12

První domácí porážku Dukovan B v soutěžním ročníku zařídil Březníku dvěma góly Jakub Musil

První půle branku nepřinesla

První poločas zápasu byl z obou stran vyrovnaný. Hosté z Březníka dobře bránili a domácím dovolili ohrozit bránu pouze ze střední vzdálenosti. Domácí Dukovany hrály kombinační fotbal, držely míč na svých kopačkách a obranu hostí se pokoušely překonávat především centry ze stran. Hosté hrozili především rychlými brejky, ale žádný z nich se neujal a tak poločas skončil za stavu 0:0.

Jakub Musil zařídil hostům tři body

Ve druhém poločase měli více ze hry hosté z Březníka a dokázali toho využít v 58. minutě, kdy po zaváhání domácí obrany stál tváří v tvář brankáři Jelínkovi útočník Musil a míč uklidil přesně k tyči a stav byl tak 0:1. Dukovany se snažily skore zápasu vyrovnat, ale obrana hostů byla pozorná a nedovolila domácím vsítit branku. Naopak po dalším zaváhání domácí obrany Březník znovu udeřil, když Franěk V. centroval a Musil překonal podruhé v zápase golmana Jelínka. Od té chvíle se už zápas pouze dohrával a při zranění hostujícího Babčana v 90. minutě rozhodčí Čejka zápas ukončil za konečného stavu 0:2.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: První poločas zápasu byl z obou stran vyrovnaný. Ve druhém poločase měli více ze hry hosté z Březníka a dokázali toho využít.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - SOUKUP Radek (N), FOJTÁŠEK Jan (N).