18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Třebenice doma opět vyhrály

10

Třebenice dokázaly i ve svém šestém zápase na svém hřišti bodovat, po výhře 4:1 nad Valčí

Oba týmy střelily po jedné brance

Jak hosté, tak domácí nastoupili do zápasu v neúplné sestavě. Hrál se nepříliš pohledný fotbal, jak domácí, tak i hosté se nemohli dlouho brankově prosadit, až ve 13. minutě, však vystihl malou domů Martin Ludvík a prostřelil domácího gólmana - 0:1. Poté měli domácí mírnější převahu a opět nedokázali využít gólové příležitosti, až ve 34. minutě Pavel Vrbka prostřelil hostujícího gólmana a vyrovnal na 1:1, čímž skončil první poločas.

Domácí již ve druhé půli kralovali

Ve druhé půli, Třebenice prostřídali několik hráčů a postupně začali hostující obranu přehrávat. V 60. minutě běžel sám na gólmana Ladislav Svoboda, ale nedokázal na něj vyzrát, to se mu podařilo až v 61. minutě a poslal domácí do vedení 2:1. V 68. minutě zahrávali domácí přímý kop, ke kterému se postavil Jiří Bárta a ze 25. metrů vymetl šibenici Divišovy brány 3:1. Následovalo dalších plno šancí, ale bez využití. V 77. minutě byl vyloučen za druhou žlutou kartu František Macek, domácí tým pak využil přesilovku, kdy se v 89. minutě po chybě hostující obrany prosadil Ladislav Hrbáček 4:1.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Dnešní vítězství bylo zcela zasloužené, hrálo se v neúplných sestavách a byl k vidění nepříliš pohledný fotbal.

V. Palát [-] - P. Tomečka [-] (46. L. Svoboda [-] ) , R. Kunce [-] (70. V. Fiala [-] ) , J. Fiala [-] , J. Bárta [-] (87. M. Svoboda [-] ) , P. Vrbka [-] , J. Jaroš [-] , M. Machát [-] , P. Smilek [-] (84. L. Hrbáček [-] ) , L. Buchal [-] , V. Fiala [-]

SK Valeč
A. Diviš [-] - J. Pokorný [-] , M. Chytka [-] , O. Kopuletý [-] - J. Brabec [-] (76. J. Kremláček [-] ) , V. Rous [-] (65. P. Zikán [-] ) , D. Cabejšek [-] , J. Sirota [-] (71. P. Burian [-] ) , F. Macek [-] - P. Chládek [-] (46. M. Kopuletý [-] ) , M. Ludvík [-] (78. V. Chládek [-] )

ŽK: 14. P. Smilek , 20. J. Fiala , 63. R. Kunce - 16. P. Chládek , 22. J. Brabec , 64. F. Macek . ČK: 77. F. Macek .
Hráči zápasu: J. Bárta - M. Ludvík .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - VÍDENSKÝ Bohumil, KONVALINA Michal.