18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Budišov -Nárameč B na jaře slaví první výhru

10

Důležitou první jarní výhru zaznamenala rezerva Budišova a zůstala ve hře o setrvání v soutěži

Domácí dvakrát udeřili

Za téměř letního počasí přivítalrezervní tým Budišova pslední Kralice, které už měly teoretickou šanci na záchranu. Do zápasu domácí vstoupili dobře a dali dvě rychlé branky Lukášem Valou a Ondřejem Doležalem a do konce prvního poločasu měli ještě několik šancí.

Domácí přidali další tři branky

Druhý poločas domácí nezačali tak dobře jako první, ale i přesto se nám podařilo ještě třikrát skórovat. V 71. minutě dával na 3:0 Jan Sedláček a v 83. minutě na 4:0 Ondřej Doležal. Na konečných 5:0 pak upravil Dominik Pavlíček -5:0.

FC Budišov - Nárameč B
Věžník Štěpán, hráč: Do zápasu jsme vstoupili dobře, dali jsme dvě rychlé branky a do konce prvního poločasu jsme měli ještě několik šancí. Druhý poločas jsme nezačali tak dobře jako první, ale i přesto se nám podařilo ještě 3x skórovat. Rozhodně zasloužené potřebné tři body !

Š. Věžník [-] - M. Holubář [-] , L. Jura [-] , J. Kazda [-] (52. J. Sedláček [-] ) , Š. Mareček [-] (59. P. Karas [-] ) , L. Vala [-] , D. Čech [-] , T. Jakubec [-] , M. Pavlíček [-] , D. Pavlíček [-] , O. Doležal [-]