20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Třebenice urvaly výhru v závěru

11

Fotbalisté Třebenic si vítězstvím ze závěru zápasu proti posledním Kralicím upevnili druhou příčku tabulky a také jarní neporazitelnost

Hosté dvakrát vyrovnali

Do Třebenic, které ještě na jaře nepoznali hořkost porážky, přišel poslední tým z Kralic. V 9. minutě sice poslal domácího favorita do vedení Miroslav Furiš, ale bojující tým hostů dokázal brzy vyrovnat v 17. minutě Davidem Janouškem - 1:1. Domácí tým si ale vedení vzal zpět ve 29. minutě, když se svou druhou brankou v zápase prosadil Miroslav Furiš - 2:1. Hosté opět ukázali, že do Třebenic nepřijeli jako turisté a ve 39. minutě bylo záslouhou Jiřího Kopečky bylo opět srovnáno na 2:2.

Jaroslav Fiala rozhodl minutu před koncem o domácí výhře

Ve druhém poločase se domácí marně pokoušeli dobýt hostující branku, kterou skvěle uzavřel Adam Krčál. Když už se zdálo, že se body budou překvapivě dělit, prosadil se v 89. minutě Jaroslav Fiala a svému týmu tím upevnil 2. místo za suveréním Rudíkovem - 3:2.