Gólovou přestřelku zvládl lépe Březník

10

Fotbalistům Smrku se v divokém zápase proti Březníku podařilo smazat třígólovou ztrátu, přesto se z žádného bodu nemohli radovat

Domácí v závěru půle odskočili na dvě branky

Březník po porážce v Rapoticích B opustil medailové příčky a toto chtěl napravit v zápase se zachraňujícím se Smrkem, kde na podzim remizoval 2:2. Divoký zápas v Březníku, odstartoval již v 6. minutě David Břoušek, který poslal domácí tým do vedení 1:0. Ve 29. minutě se ale snaživým hostům bojující o záchranu podařilo vyrovnat Františkem Wortnerem na 1:1. Domácí celek ale bravurně zvládl závěrečnou pětiminutovku první půle a brankami Jaroslava Fraňka ze 40. minuty a Jiřího Křoustka ze 45. minuty šli do dvougólového vedení 3:1.

Hosté senzačně vyrovnali, ale body neurvali

Když po změně stran zvyšoval v 53. minutě Jiří Křoustek na 4:1, zdálo se, že zápas již bude pouhou formalitou, dostal se ke slovu hostující útočník Tomáš Kratochvíl a góly z 55., z 59. a  ze 76. minuty pomohl nečekaně Smrku vyrovnat na 4:4. Domácí tým to však nepoložilo a v 81. minutě se také svým hattrickem postaral o domácí výhru Jiří Křoustek -5:4.

TJ Sokol Březník
V. Zedníček [-] - M. Flesar [-] , P. Ptáček [-] (81. J. Břoušek [-] ) , J. Chadim [-] (68. M. Sýkora [-] ) , D. Břoušek [-] - M. Požár [-] , O. Horký [-] , P. Flesar [-] , L. Rybníček [-] - J. Křoustek [-] , J. Franěk [-]

TJ FC Smrk
M. Cejpek [-] (46. K. Horký [-] ) - D. Franc [-] , F. Wortner [-] , K. Ondrák [-] , V. Jaskula [-] - O. Maláč [-] , T. Man [-] , L. Slavík [-] , O. Sobotka [-] (30. M. Horký [-] ) - T. Kratochvíl [-] , O. Suk [-] -

ŽK: 28. P. Ptáček - 65. V. Jaskula , 88. K. Horký .
Hráči zápasu: J. Křoustek .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - STANĚK Jaroslav (N), MUSIL Antonín (N).