21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Valeč vydřel v Radkovicích důležitou výhru

12

Ve velmi důležitém záchranářském duelu se Radkovice po domácí prohře musí smířit se sestupem do pralesní ligy

V první půli branka nepadla

Další zápas v boji o setrvání v soutěži byl k vidění v Radkovicích kam přijela Valeč. Podzimní duel vyšel lépe Radkovicím, pro které to byla jediná výhra venku. Prvních deset minut byli jasně lepší domácí, kteří nastřelili jen břevno. Pak se hrála vyrovnaná kopaná se šancemi na obou stranách a taky velkým množstvím nepřesností. Proto také skončila první půle nerozhodně 0:0.

Hosté slaví výhru

Ve druhém poločase hosté rozhýbali hru směrem dopředu a odměnou jim byl vedocí gól z 65. minuty zásluhou Jana Ludvíka, jehož gól byl nakonec jedinou a rozhodující akcí, která rozhodla o výhře hostů z Valče. Pro domácí to tak znamené jistý sestup do čtvrté třídy.

SK Valeč
Procházka Daniel, hráč: Prvních deset minut byli jasně lepší domácí, naštěstí nastřelili jen břevno. Pak se hrála vyrovnaná čutaná se šancemi na obou stranách a taky velkým množstvím nepřesností. I díky důrazu Pavla Zikána, který výrazně rozhýbal naši hru směrem dopředu, bereme konečně tři body.