21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Dukovany B doma nezaváhaly

12

Dukovany B splnily doma roli favorita a výhrou si pojistily třetí příčku tabulky

Domácí se prosadili jako jediní

Ve 21. kole III. třídy hostila rezerva Dukovan poslední celek tabulky Kralice. První poločas měli mírnou převahu domácí. Podařilo se jim ovšem vstřelit pouze jednu branku, a tak první poločas skončil nejhubenějším výsledkem 1:0 pro domácí. Střelcem branky byl Jan Veselý.

Ve druhé půli padly dva góly i dvě červené

Ve druhé půlce opět vyrovnaná hra. Zajímavější byl až konec utkání. V 77. minutě přidal druhou branku domácích Jašek. Po vstřelené brance strčil hostující gólman Krčal do domácího hráče a sudí ho za to odměnil červenou kartou. Zároveň domácí Soukup dostal žlutou kartu za nesportovní chování. O několik málo vteřin tentýž hráč dostal druhou za řeči a hrálo se deset na deset. Utkání se jen dohrávalo. V 89. minutě se ještě domácím podařlo Horákem upravit na konečných 3:0.

SFK Dukovany 2001 B
J. Boreš [-] - J. Fojtášek [-] , L. Pelán [-] (47. J. Dvoran [-] ) , P. Jílek [-] , F. Smysitel [-] - O. Horák [-] (74. T. Kilián [-] ) , Z. Hrubeš [-] (46. P. Horák [-] ) , S. Procházka [-] , M. Jašek [-] - V. Soukup [-] , J. Veselý [-] (67. P. Blažek [-] ) -

FC Kralice n.Oslavou
A. Krčál [-] - T. Peťa [-] , P. Csicsó [-] , J. Introvič [-] , D. Janoušek [-] , J. Chadim [-] , J. Kopeček [-] , M. Široký [-] (71. E. Krčál [-] ) , P. Němec [-] , M. Dymáček [-] , V. Polák [-]

ŽK: 65. O. Horák , 77. V. Soukup . ČK: 77. V. Soukup - 77. A. Krčál .
Hráči zápasu: P. Jílek , M. Jašek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TESAŘ Jiří - SOUKUP Radek (N), ZIGMUND Vítězslav (N).