22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Zápas v Náramči se nedohrál

57. L. Vala , 65. T. Jakubec , 73. T. Molnár , 79. D. Čech - 29. O. Suk (p.) , 34. T. Kratochvíl , 47. T. Kratochvíl
10

Poslední šanci na záchranu ztratil Budišov B proti Smrku. Zápas se nedohrál a navíc se  Budišov dostal v tabulce za svého soupeře

Hosté otočili vývoj prní půle

Souboj dvou sousedů v tabulce svedl zápas Budišova- Náramče B a Smrku. Podzimní duel skončil výhrou Smrku 3:2. V první půlhodince hry se nic mimořádného neudálo a až ve 36. minutě poslal domácí z pokutového kopu do vedení Milan Holubář -1:0. Hosté ale ve 38. minutě Ondřejem Sukem vyrovnali na 1:1 a tentýž hráč dokonal obrat ve 43. minutě na 1:2.

Druhá půle se nedohrála

Na začátku druhé půle domácí brzy vyrovnali na 2:2 Lukášem Valou. Ale v 60. minutě odpískal rozhodčí penaltu, kterou proměnil Šimon Hort. To se nelíbilo domácímu Milanu Holubářovi, který byl vyloučen za urážky rozhodčího, které pokračovaly i po obdržené kartě, čímž rozhodčí Josef Kaňka ukončil zápas.

FC Budišov - Nárameč z.s. B
J. Kazda [-] - T. Jakubec [-] , D. Pavlíček [-] , L. Vala [-] , J. Sedláček [-] , P. Karas [-] , M. Pavlíček [-] , Š. Mareček [-] (46. T. Molnár [-] ) , D. Čech [-] , O. Doležal [-] , E. Zykollari [-] (55. J. Mezlík [-] )

TJ FC Smrk
O. Suk [-] - D. Franc [-] , F. Wortner [-] , V. Jaskula [-] , K. Ondrák [-] - L. Slavík [-] , K. Horký [-] , T. Man [-] , O. Maláč [-] - T. Kratochvíl [-] - J. Korista [-]

ŽK: 22. T. Man .
Hráči zápasu: O. Suk .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KŘEN Filip - MEZLÍK Zdeněk (N), KŘEČEK František (N).