První porážka Rudíkova přišla v posledním kole

10

Smutnou postupovou rozlučku přichystal domácí Rudíkov svým fanouškům po vysoké porážce proti Koněšínu

Hosté udeřili jako jediní

Vstup do zápasu vyšel dokonale hostujícímu týmu, které zaskočil překvapivou brankou Petr Zahradníček zaskakujícího Zbyňka Trnku v domácí svatyni -0:1. Domácí tým to natolik zaskočilo, že se do konce první půle na nic vážného nezmohl, a když ano v brance hostí stál spolehlivý Matěj Hůlka.

Hosté ještě skóre překvapivě navýšili

Ve druhé půli se pak již jen prosazovali hosté, kteří tak připravili domácí o postupové oslavy. Nejprve zaznamenal v 64. minutě  svou druhou brankou v zápase Petr Zahradníček vedení hostů na 0:2, a poté se také dvakrát trefil Michal Svoboda a připravil tak domácím jedinou porážku sezóny a to krutým ale zaslouženým výsledkem 0:4.

TJ Koněšín
Hůlka Matěj, hráč: O zápasu rozhodla naše úvodní branka a pak jsme zápas zcela kontrolovali.