15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

Okříšky B po pauze dominovali

10

Až ve druhé půli se rozstřílela favorizovaná rezerva Okříšek, která nadělila Litohoři bůra

První půle branku nepřinesla

Zatím bezpečně druhé Okříšky B přivítaly Litohoř, která nutně potřebuje pozbírat body, ale musela čelit dalšímu kvalitnímu týmu, kterému na podzim podlehla 2:4. V první půli se domácí nemohli prosadit proti pozorné obraně Litohoře, a tak se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu.

Hosté se po pauze rozstříleli

Do druhé půle domácí vstoupili jako uragán a ve 47. minutě je poslal do vedení Jan Jeřábek -1:0. Potom však přišel ke slovu domácí mladíček Štěpán Novotný a v 51. a 77. minutě dodal Okříškám klid. V závěru zápasu pak domácí přidali ještě dvě branky, které vstřelil Jaroslav Jůza a Jan Jeřábek, který celý brankový účet načal, ale také ho i ukončil.

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - Š. Novotný [-] , P. Netolička [-] , J. Jeřábek [-] , T. Binka [-] , M. Večeřa [-] , J. Jůza [-] , P. Lorenc [-] (46. V. Němec [-] ) , V. Bulant [-] (46. R. Salát [-] ) , L. Mašek [-] (65. J. Dokulil [-] ) , K. Vostal [-] (80. D. Koreš [-] )

TJ Litohoř
J. Pintér [-] - J. Trávníček [-] , R. Finda [-] , L. Coufal [-] , P. Šťastný [-] , R. Szabó [-] , P. Szabó [-] , K. Svoboda [-] , P. Obrdlík [-] (54. M. Šafrata [-] ) , L. Dolanský [-] , D. Bouda [-] (66. R. Vaníček [-] )

ŽK: 60. R. Salát , 80. M. Večeřa , 80. J. Jeřábek - 13. L. Coufal .
Hráči zápasu: Š. Novotný , J. Jeřábek .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - HOLEŠÍNSKÝ Marek (N), DOLANSKÝ Ladislav (N).