15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Šebkovice B doma zdolali Radotice

29. P. Durda , 47. J. Holčapek , 59. M. Pecka - 76. J. Čech
10

Rezerva Šebkovic zaznamenala veledůležitou výhru proti Radoticím a drží šanci na záchranu

Domácí se jednou prosadili

Domácí si vítězství pohlídali

Šebkovická rezerva přivítala na svém hřišti Radotice. Bylo to vyrovnané utkání s mírnou převahou domácích. Na obou stranách však byla vidět nerozehranost, která se projevovala spoustou zkažených přihrávek a nepřesností. Domácí se dostali do vedení, když se na pravém křídle uvolnil L. Ryvola a našel P. Durdu před odkrytou brankou. Chvíli na to mohli hosté vyrovnat. Sám před domácích brankářem se ocitl jeden z hostujících hráčů, ve vyložené příležitosti však selhal, a tak se šlo do šaten za stavu 1:0.

Do druhé poločasu vstoupili lépe domácí. Ve 47. minutě Z. Eberl poslal do úniku J. Holčapka, který ve stylu á la Roberto Carlos nekompromisně zavěsil. 2:0! Domácí hru nadále kontrolovali a v 59. minutě se trefil M. Pecka. Po této trefě však domácí polevili. Toho dokázali využít hosté a patnáct minut před koncem snížil Čech. Více branek však nepadlo, a tak si Šebkovická rezerva připsala důležité body při boji o záchranu.