15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Nové Syrovice B doma nestačily na Přibyslavice B

11

Souboj dvou rezervních týmů skončil v Nových Syrovicích výhrou hostů z Přibyslavic

Domácí dokázali vyrovnat

Domácí nastoupili do zápasu bez žádného střídajícího hráče a první šli do vedení hosté, když se v 15. minutě trefil v 15. minutě Pavel Vaněk -0:1. Ve 26. minutě ale domácí David Jenerál vyrovnal a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Hosté zúročili převahu

Ve druhém poločase se začali prosazovat už pouze hosté. Nejprve se trefil v 63. minutě Tomáš Čermák a v 84. minutě pečetil výhru Přibyslavic dvougólový Pavel Vaněk -1:3.

SK Nové Syrovice B
Weidenthaler Jakub, hráč: Hosté byli jednoznačně lepším týmem. Nastoupili jsme pouze se slepenou sestavou a to nejspíš rozhodlo.

L. Houserek [-] - J. Dubský [-] , T. Lang [-] , D. Růžička [-] , D. Jenerál [-] , J. Marek [-] , L. Kouřil [-] , P. Jenerál [-] , J. Vlček [-] , J. Weidenthaler [-] , L. Fryauf [-]

TJ Sokol Přibyslavice B
D. Vrbka [-] - V. Carda [-] , F. Holub [-] , M. Čejka [-] , J. Karafiát [-] (46. L. Sekerka [-] ) - T. Čermák [-] (74. D. Ježek [-] ) , M. Molák [-] , T. Kuthan [-] , R. Hasník [-] (57. P. Masopust [-] ) - P. Mícek [-] , P. Vaněk [-] (88. J. Škarvada [-] )

ŽK: 68. J. Dubský - 69. L. Sekerka .
Hráči zápasu: D. Vrbka .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - JENERÁL Petr (N), SUCHÁNEK Miroslav (N).