15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

Kouty B si v závěru zápasu vystřílely všechny tři body

9

Další ztrátu v boji o záchranu zaznamenaly Čáslavice proti hostující rezervě Koutů

V první půli branka nepadla

Čáslavice nastoupily doma proti Koutům B a jedině výhra jim mohla ještě uchovat naději na záchranu. Na podzim vyhrály Kouty na domácím hřišti 4:2.  V první půli se domácí nemohli prosadit proti pozorné obraně hostů, a tak se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu.

Hosté v závěru urvali všechny body

Druhá půle přinesla několik šancí na obou stranách, ale nikdo z aktérů na hřišti nedokázal vyzrát na pozorné obrany. Když už se zdálo, že se budou dělit body za bezbrankovou remízu, o výhře hostů rozhodnul v 84. Aleš Dočekal -0:1.

SK Kouty B
Michal Smejkal, hrající asistent trenéra: Do Čáslavic jsme jeli s nelehkým cílem bodovat. Myslím, že to ve finále bylo těžší utkání, než jsme očekávali, ale kluci dobře hráli dozadu a pak se nám podařilo v závěru využít jeden brejk. S výsledkem jsme tedy nadmíru spokojeni. Soupeři přeji štěstí v dalších zápasech.

FK Čáslavice-Sádek
M. Macháček [-] - J. Čurda [-] (67. J. Hanzal [-] ) , M. Busta [-] , J. Mach [-] , M. Zikmund [-] - L. Rubák [-] (75. P. Bednář [-] ) , T. Rygl [-] (46. M. Koshka [-] ) , J. Vecheta [-] (59. M. Obůrka [-] ) , P. Klika [-] - P. Růžička [-] , J. Novák [-]

SK Kouty B
O. Veselý [-] - L. Neuwirth [-] , J. Nováček [-] (74. L. Diviš [-] ) , L. Paiskr [-] , A. Dočekal [-] , T. Štveráček [-] , Z. Doležal [-] , J. Růžička [-] , D. Navrkal [-] , M. Chaloupka [-] , M. Smejkal [-] (46. P. Dočekal [-] )

ŽK: 41. T. Rygl , 41. P. Klika , 72. L. Rubák , 89. M. Obůrka - 49. J. Růžička .
Hráči zápasu: L. Paiskr , J. Růžička .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VÉVODA Jiří - VECHETA Roman (N), RŮŽIČKA Vladimír (N).