16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

FŠ Třebíč se trápila s Podhoráckem

76. F. Křen (p.) , 82. L. Hráček
12

Až do 76. minuty drželi hosté překvapivě bezgólovou remízu proti favorizované Třebíči, která nakonec vyhrála pouze 2:0

V první půli branka nepadla

Třebíč se v minulém kole proti Jakubovu zapotila o trochu víc než jindy, ale zápas s Podhoráckem měl být z těch snadnějších. Na podzim totiž Podhorácko prohrálo vysoko na domácím hřišti 6:0.  V první půli se domácí nemohli prosadit proti pozorné obraně Podhorácka, a tak se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu 0:0.

Domácí se prosadili až z penalty

Také ve druhé půli domácí marně toužili po uklidňující brance a ta padla až v 76. minutě díky proměněné penaltě Filipa Křena -1:0. V 82. minutě pak dal domácím definitivní jistotu Lukáš Hráček -2:0.

SK Fotbalová škola Třebíč
Křen Filip, hrající trenér: Nástup do utkání jsme měli velmi dobrý, spousty vyložených šancí, ale jen díky lehkovážnosti našich útočníků nedokázali vstřelit branku. Proti soupeři, který za celý zápas neopustil svou šestnáctku jsme bohužel rozhodli až po brance z PK! Za týden prý hráči mužstva Okříšky B dostanou volno a nás čeká kvalitní soupeř z KP, tak se těšíme. Já věřím že máme v týmu natolik zkušené hráče, že dokážeme sehrát s takovými borci více než vyrovnanou partii a přiblížíme se k vytouženému postupu. Napište zprávu...

M. Poul [-] - K. Pislcajk [-] , P. Hricák [-] , F. Křen [-] , . Křivánek [-] - T. Beran [-] , L. Hráček [-] , J. Roupec [-] , O. Kühweg [-] - M. Jaša [-] , J. Hricák [-]

FK Podhorácko 2015
M. Lojda [-] - P. Větrovský [-] , J. Veselský [-] , M. Šaman [-] , M. Totek [-] , J. Roupec [-] , M. Zikmund [-] , M. Táborský [-] , J. Pavelka [-] , V. Trojan [-] , D. Hybner [-]

ŽK: 89. P. Větrovský .
Hráči zápasu: L. Hráček - P. Větrovský .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - VAVŘÍNEK Pavel (N), MAJERČÁK Josef (N).