20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Čáslavice opět obraly FŠ Třebíč o body

14

Fotbalistům Čáslavic se zatím jako jedinému týmu podařilo obrat o body suverénní FŠ Třebíč, a to dokonce v obou vzájemných zápasech

Hosté nečekaně rozebrali domácí tým

Jistý vítěz soutěže FŠ Třebíč přivítala rozjeté Čáslavice, které zaznamenaly tři výhry v řadě. Čáslavice jsou také jediným týmem, který připravil podzimní remízou 0:0 Třebíč o body. Vstup do zápasu se nečekaně povedl hostujícímu celku, když se v 8. minutě trefil Patrik Růžička -0:1. V 16. minutě pak favorizovanou Třebíč zaskočil Jan Vecheta, který poslal hosy již do dvougólového vedení 0:2. Domácí celek však velmi brzy snížil, když se ve 22. minutě prosadil Miloslav Bukáček -2:1. Hosté ale za pět minut odpověděli znovu Patrikem Růžičkou na 3:1. Jenže domácí jsou směrem dopředu velice kvalitní a v 37. minutě přidal opět kontaktní branku Miloslav Bukáček -3:2. Hosté však byli střelecky při chuti a Tomáš Rygl již dával na 2:4.

Domácí alespoň vyrovnali

Do druhé půle již nastoupili domácí v obraně s větší obezřetností a nepouštěli tak hosty do vážnějších akcí. Naopak sami udeřili v 57. minutě, kdy Martin Jaša snížil na 3:4. Potom domácí uzamkli hosty před jejich bránou, ale vše bez gólového efektu. Když už se zdálo, že hostující tým obere FŠ Třebíč poprvé o všechny body, dokázal se potřetí v zápase prosadit Miloslav Bukáček a vyrovnal na konečných 4:4.

SK Fotbalová škola Třebíč
M. Poul [-] - K. Pislcajk [-] , P. Hricák [-] , P. Kousal [-] - M. Ustohal [-] (46. L. Hráček [-] ) , J. Roupec [-] , T. Růžička [-] , L. Tomek [-] , O. Kühweg [-] (68. J. Hricák [-] ) - M. Jaša [-] , M. Bukáček [-]

FK Čáslavice-Sádek
M. Macháček [-] - M. Obůrka [-] , J. Hanzal [-] , J. Mach [-] , P. Klika [-] - J. Vecheta [-] , J. Vaníček [-] (7. J. Čurda [-] ) , T. Rygl [-] , M. Zikmund [-] - P. Růžička [-] (66. M. Hobza [-] ) , J. Novák [-] -

ŽK: 61. J. Vecheta , 69. T. Rygl .
Hráči zápasu: M. Bukáček - J. Vecheta .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KUBA Michal - VAVŘÍNEK Pavel (N), RŮŽIČKA Vladimír (N).