22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Čáslavice přivezly z Nových Syrovic B pouze bod

9

Teprve podruhé v jarní části zabodovaly Nové Syrovice B, když vybojovaly remízu s Čáslavicemi 2:2

Jiří Marek získal domácím dvoubrankové vedení

Sestupující Nové Syrovice B, které v posledním kole nepřijeli do Šebkovic, přivítaly Čáslavice, které si porážkou z minulého kola řekly taktéž o místenku do nižší soutěže. Domácím se od začátku dobře dařilo, což korunovali vedením 2:0 zásluhou Jiřího Marka z 19. a 28. minuty.

Hosté alespoň vyrovnali

Ve druhém poločase ale hosté přidali a zásluhou jim bylo vyrovnání na 2:2, o které se postaral v 66. minutě Jan Vecheta a 69. minutě Jiří Vaníček. Ve zbytku zápasu už žádná branka nepadla a proto se body nakonec dělily.

SK Nové Syrovice B
Wendenthaler Jakub, hráč: První poločas byl z naší strany dobrý, ale výkon z druhé půle nás připravil o první jarní výhru.

K. Jenerál [-] - J. Lang [-] , P. Zerza [-] , D. Jenerál [-] , J. Marek [-] , J. Vlček [-] , M. Bila [-] , L. Kouřil [-] , J. Weidenthaler [-] , P. Jenerál [-] , V. Štěpanovský [-]

FK Čáslavice-Sádek
M. Macháček [-] - M. Obůrka [-] , J. Čurda [-] , J. Hanzal [-] , P. Klika [-] - J. Vecheta [-] , M. Zikmund [-] , M. Klika [-] , T. Rygl [-] - J. Novák [-] , J. Vaníček [-]

ŽK: 70. P. Jenerál , 88. J. Marek .
Hráči zápasu: J. Marek - J. Vecheta .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: OŠMERA František - JENERÁL Petr (N), VECHETA Roman (N).