12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

25. M. Zikmund - 58. M. Hobza , 63. P. Durda
7

Šebkovice B si výhrou nad Čáslavicemi získaly sebevědomí do barážového utkání

Domácí o gól lepší

Sestupující Čáslavice si v posledním zápase sezóny chtěly připsat výhru a vybojovat alespoň osmé místo v tabulce. V první půli byli o něco lepší domácí, když se prosadil ve 25. minutě Michal Zikmund, poslal Čáslavice ve svém posledním utkání do vedení 1:0.

Domácí neproměnili penaltu, hosté pak během pěti minut otočili výsledek

Po změně stran se hosté začali prosazovat i střelecky. Nejdřív ale domácí neproměnili pokutový kop, což hosty zjevně nakoplo. Nejprve vyrovnal na 1:1 v 58. minutě Michal Hobza a v 63. minutě dokonal obrat v zápase Petr Durda -1:2. Domácí tým se pak marně snažil o vyrovnání, a to i díky pozornému Janu Pitourovi v bráně.

TJ Sokol Šebkovice, z.s. B
Pitour Jan, hráč: Dnes jme měli více štěstí. Nakopla nás totiž neproměněná penalta domácích za stavu 1:0.

FK Čáslavice-Sádek
M. Macháček [-] - J. Novák [-] , J. Mach [-] , M. Hobza [-] (59. O. Bulička [-] ) , A. Roupec [-] , M. Klika [-] , M. Obůrka [-] , L. Rubák [-] , T. Rygl [-] (51. P. Vyhnálek [-] ) , J. Vecheta [-] , M. Zikmund [-]

J. Pitour [-] - J. Svoboda [-] (83. S. Zikmund [-] ) , P. Durda [-] , M. Roupec [-] , R. Svoboda [-] , Z. Eberl [-] (70. J. Hobza [-] ) , M. Hobza [-] , P. Konvalinka [-] , P. Hrůza [-] (56. R. Černý [-] ) , J. Holčapek [-] , J. Fejta [-]

ŽK: 41. M. Zikmund .
Hráči zápasu: J. Mach - J. Fejta .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: SVOBODA Libor - VECHETA Roman (N), KOŘÍNEK Vladimír (N).