12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Kouty B se rozloučily výhrou nad druhým týmem soutěže

7

Okříšky B okusily hořkost porážky proti rezervě Koutů, přesto si udržely pohodlně druhé místo tabulky

Domácí se prosadili hned třikrát

Souboj dvou rezervních týmů byl k vidění v Koutech, kam přijely Okříšky B, které na podzim zvítězily 3:1. Domácí se do svého soupeře zakousli a v 5. minutě je poslal do vedení Tomáš Riedl -1:0. Domácí byli ve svém posledním zápase sezóny při chuti a ve 21. minutě přidal druhý gól Lukáš Paiskr -2:0. Skvělou první půli domácích pak podtrhnul  ve 34. minutě Jakub Nováček -3:0.

Domácí si výhru pohlídali

Vstup do druhé půle pak vyšel lépe hostům a v 52. minutě snížil na 3:1 Dušan Koreš. Domácí ale nechtěli připustit žádné drama a v 62. minutě uklidnil domácí fanoušky svou druhou brankou v zápase Jakub Nováček -4:1. Hosté se sice v 72. minutě přiblížili na dostřel domácímu týmu zásluhou Ondřeje Dufka, ale o tři minuty později měl závěrečné slovo Tomáš Riedl, který celý zápas také brankově otevřel -5:2.

SK Kouty B
Smejkal Michal, asistent trenéra: Jsme velice rádi, že jsme zakončili sezónu výhrou nad kvalitním týmem a zachovali si příslušnost v soutěži i pro příští sezónu.

SK Kouty B
S. Kratochvíl [-] - L. Neuwirth [-] , J. Nováček [-] (67. F. Neuman [-] ) , L. Paiskr [-] , A. Dočekal [-] , T. Štveráček [-] , J. Hrůza [-] , J. Růžička [-] , D. Navrkal [-] (46. M. Semrád [-] ) , T. Riedl [-] , P. Dočekal [-] (85. L. Diviš [-] )

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Ferdan [-] - J. Jeřábek [-] , R. Salát [-] , O. Dufek [-] , M. Večeřa [-] , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] , M. Kšír [-] , J. Kolbábek [-] (55. F. Rampír [-] ) , R. Dokulil [-] (40. D. Koreš [-] ) , P. Netolička [-]

ŽK: 67. M. Večeřa .
Hráči zápasu: T. Riedl , L. Paiskr .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: PAVELEC Vojtěch - KOUKAL František (N), ZIMOLA Zdeněk (N).