12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

V Myslibořicích se čepovala desítka

7

Deseti góly během jedné hodiny hry rozhodli o své jasné výhře fotbalisté Myslibořic v posledním zápase sezóny

Šest gólů domácích v prní půli

V Myslibořicích byl k vidění zápas hry kočky s myší. Poslední tým Nových Syrovic B vydržel držet nerozhodný stav pouze do 9. minuty, kdy se trefil David Šoustal -1:0. Ve 20. minutě se prosadil navrátilec Jakub Horák a bylo to 0:2. Ve 32. minutě se prosadil Josef Matoušek a o dvě minuty později také Lubomír Macháček -4:0. Domácí byli nadále při chuti a ve 40. minutě vstřelil svou druhou branku střelec úvodního gólu David Šoustal -5.0. Do přestávky se ještě trefil ve 43. minutě Milan Pevný a hosté bli zralí na ručník -6:0.

Domácí skóre ještě navýšili

Také začátek druhé půle vyšel domácím náramně, když se ve 48. a 49. minutě střelecky prosadil střídající Miloš Mezlík -8:0. V 58. minutě se ještě jednou střelecky připoměl Jakub Horák a bylo to 9:0. Pokoření vysněné desítky pak trvalo domácím pouhých pět minut. O tuto branku se postaral Lubomír Macháček -10:0. Ve zbytku zápasu pak již střelcům zvlhnul prach, a tak se skóre neměnilo.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, kapitán: Dnešní zápas byl naší jednoznačnou záležitostí a skvělou rozlučkou za dobrou sezónou.

R. Vodička [-] - P. Vejvoda [-] (70. T. Palát [-] ) , T. Kratochvíl [-] , J. Matoušek [-] - D. Šoustal [-] (60. J. Nováček [-] ) , M. Šoustal [-] (46. L. Svoboda [-] ) , J. Horák [-] , S. Marek [-] (46. M. Čapoun [-] ) , M. Ludvík [-] - L. Macháček [-] , M. Pevný [-] (46. M. Mezlík [-] )