18.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Velenice deklasovaly Kunžak a připsaly si další výhru

26

Rozjeté České Velenice přivítaly v sobotu na svém hřišti devátý celek z Kunžaku. Brzy se veleničtí dostali do vedení a hráli přesně co potřebovali. Ve druhém poločase přidali ještě dvě branky, čímž hostující fotbalisty odrovnali. Dvěma brankami se pod další výhru Velenic v sezóně podepsal záložník Roman Mikudim.

TJ Lokomotiva České Velenice
Karel Macho (vedoucí mužstva): Od začátku utkání jsme drželi otěže pevně v rukou. Výborně jsme kombinovali a v 8. minutě po nádherné akci otevřel brankový účet Venca Samec. Zhruba deset minut na to přidal druhou branku po přesné přihrávce od Venci Samce Tomáš Kopecký. I nadále jsme produkovali kvalitní fotbal plný krásných fotbalových akcí. Hosté naší hře defakto odevzdaně přihlíželi. Poločasový účet uzavřel těsně před jeho koncem Roman Mikudim, který měl před tím již několik tutovek, které neproměnil. Na začátku druhého dějství zvýšil opět Mikudim, který se konečně chytil i gólově. Za stavu 4:0 jsme trochu polevili a poté i postupně prostřídali. Hosté si tím vytvořili ve snaze vstřelit alespoň čestný gól několik šancí. Proti byl ovšem Bohouš Maroušek v naší brance, který v 70. minutě vystřídal svého bratra Tomáše. Konečný účet utkání uzavřel dělovkou do šibenice mladíček Kuba Latifi. Utkání s Kunžakem se nám jednoznačně vydařilo. Hráli jsme moderní kombinační fotbal plný pěkných momentů. Diváci se tentokrát fotbalem bavili. Pro soupeře je vzhledem k dění na hřišti výsledek ještě milosrdný. Dnes se mi těžko někdo vyzdvihuje, protože jsme makali jako tým a vše fungovalo defakto bezchybně. Obrana moc práce neměla, středová řada opět tvořila hru přes Samce s Kopecký a v útoku dominoval Mikudim, který konečně protrhl střeleckou smůlu. Hráčem utkání bych tedy dal Romana Mikudima spolu s Vencou Samcem.

TJ Kunžak
Pavel Ferdan (hráč): Do utkání jsme šli s tím, že favorita chceme potrápit, i když jsme přijeli v oslabené sestavě. Bohužel hned od začátku jsme byli ve všem pozadu. Dostali jsme rychlí gól a ani to nás neprobudilo. Domácí pokračovali ve své hře, kde jsme občas byli jen jako tréninkové kužely. Myslím, že i kdybychom přijeli v plné síle, tak bychom neměli šanci. Domácím musím pogratulovat, předvedli opravdu hezký a účelný fotbal. My se musíme soustředit na naše další zápasy.

T. Maroušek [-] (64. F. Malaník [-] ) - P. Zemánek [-] , M. Srpek [-] , F. Dvořák [-] , O. Haumer [-] - T. Kopecký [-] , J. Mikl [-] (54. J. Vetrák [-] ) , V. Samec [-] , J. Bittengl [-] (64. B. Maroušek [-] ) - R. Banašík [-] (60. J. Latifi [-] ) , R. Mikudim [-] -