16.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Dva góly během čtyř minut znamenaly vítězství Chotěboře.

53. P. Chlad , 57. F. Janda
13

V rámci 16. kola KP zavítal do Chotěboře TJ Dálnice Speřice. Domácí zvládli ve druhé půli během krátké chvíle vstřelit dvě branky, a tak zůstaly všechny body na domácím hřišti.

Bezbranková první půle

První půle se hrála spíše mimo vápna, do větších šancí se týmy dostávaly jen zřídka. K rozvlnění sítě obou celků, vždy chyběla větší přesnost a klid. Obranné řady společně s brankáři odehrály první poločas bez chyby, tak jak by se líbilo fanouškům defenzivního fotbalu.

Během čtyř minut dva góly

Domácí Chotěboř vstoupila do druhé půle s větším nasazením, které se začalo vyplácet. Po sedmi minutách hry druhého polčasu si vzal míč Chlad, vystřelil a poslal Chotěboř do vedení. Hned za čtyři minuty poději, v 57. minutě, přidal druhý gól domácích chotěbořský Janda a bylo rozhodnuto. Veškeré další šance nedokázali domácí ani hosté přetavit v gól, a tak dokázala Chotěboř doma uspět , vyhrála 2:0 a upevnila si 3. místo v tabulce před Ledčí nad Sázavou, která hraje v neděli s Jaroměřicemi.