16.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Ledeč porazila Jaroměřice gólem z 84. minuty

13

V neděli se v Jaroměřicích představila Ledeč nad Sázavou. Dlouhou dobu to vypadalo na dělbu bodů, ale Gramerův gól šest minut před koncem rozhodl o výhře hostů.

Domácí před poločasem vyrovnali

Domácí toužili po bodovém zisku, aby si stále udrželi naději na záchranu, ale Ledeč zasadila svoji ránu po osmácti minutách hry. Trpišovský rozvlnil síť a poslal hosty do vedení. Hra se dále kouskovala a moc šancí nepřinesla. Ve 41. minutě vypálil Dúcký a před odchodem do kabin tak vyrovnal na 1:1.

Gramerova trefa přinesla všechny body

Hra dále nebyla příliš pohledná, většinu hrací doby se hrálo na středu hřiště, moc šancí k spatření nebylo. Hráči Jaroměřic si už dělali zálusk na bodový zisk, ale Ledeč stále bojovala a v 84. minutě přiklonila váhy vítězství na svoji stranu, když se prosadil Gramer , díky kterému všechny body putovaly do Ledče nad Sázavou.

Ledeč příští kolo hostí Košetice a Jaroměřice doma přivítají Speřice.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
Jan Pešek, útočník: Bojovali jsme jak ze soupeřem, tak i s terénem a silným větrem. Hra se hodně kouskovala, ale utkání mnoho šancí nepřineslo, spíš to byl takový boj na středu hřiště. Až na pár přihrávek míč létal spíše vzduchem, takže fanoušci museli být hodně nespokojení, ale 3 body jsme nakonec urvali za což jsme rádi. Těžké utkání.