17.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

--

--

Nová Ves si pohlídala vedení z první půle a tak bere všechny body s Pelhřimovem.

15. O. Starý , 29. O. Šandera (p.)
19

Pelhřimovu se na jaře příliš nedaří a v rámci 17. kolo zavítal do Nové Vsi. Domácí udeřili dvakrát v první půli a dokázali tak vyhrát 2:0.

Dvě branky domácích v první půli

Hned ze začátku utkání se ve velké šanci ocitl pelhřimovský Jeřábek, ale svůj nájezd neproměnil. Po čtvrt hodine hry šla domácí Nová Ves do vedení. Starý dokázal do brány dorazit standartní situaci - 1:0. V 29. minutě nařídil sudí Svoboda přísnou penaltu pro domácí, kterou Šandera proměnil. Nová Ves šla do kabin za stavu 2:0.

Nová Ves si své vedení pohlídala

Pelhřimov měl sice ve středu hřiště převahu, ale ta se nepromítla do fáze zakončení. Hosté se celý zápas potýkali s nepřesností v zakončení a šance Nové Vsi již žádné další branky nepřinesly.

FK Maraton Pelhřimov
Klubový facebook FK Pelhřimov: Obě branky naši hráči obdrželi opět po standardních situacích, což lze bohužel označit, jako "zaběhlý kolorit". Za zmínku stojí i poměr žlutých karet. Hráči by se měli nad těmito 2 faktory zamyslet, a udělat maximum pro jejich odstranění.