18.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Přibyslav odváží ze Speřice tři body

24. D. Vlček , 67. M. Eremiáš - 20. M. Štěpánek (vl.) , 67. L. Adamec , 90. M. Korel
21

Pět gólů a červenou kartu mohlo vidět stopadesát diváků ve Speřici, která přivítala Přibyslav. A právě hosté byli po konci veselejší a odváží si tři body.

Domácí za čtyři minuty vyrovnali

Oba týmy vstoupili do zápasu aktivně, šance se přelévaly ze strany na stranu, ale končily pouze mimo bránu a v rukavicích gólmanů. Ve 20. minutě si srazil míč do vlastní sítě Štěpánek a Přibyslav vedla 0:1. Vedení ale dlouho nevydrželo, jelikož o čtyři minuty později vyrovnal Vlček. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Přibyslav dokázala zvítězit

Ve druhém poločase diváci na gól čekali dlouho, ale až se dočkali, tak to stálo za to. Dva góly v jedné minutě. Během 61. minuty nejprve přiklonil vedení na stranu Speřice Eremiáš, ale v zápětí vyrovnal Adamec. Stejný hráč musel jít v 71. minutě za faul předčasně do sprch. Už to vypadalo na dělbu bodů, ale v 90. minutě urval vítězství na stranu Přibyslavi Korel.