21.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Okříšky doma utrpěly porážku

14

Souboj týmů ze středu tabulky se odehrál v Okříškách, kam zajížděla Speřice, která dokázala zvítězit 0:3.

Dvoubrankové vedení hostů

Hned po třech minutách hry se mohl kotel hostů radovat. Domácí obraně utekl Pohan, v klidu zakončil a poslal Speřici do vedení. Okříšky obdržený gól naburcoval, byly aktivnější, ale neproměňovaly šance. Zato hosté ano. Ve 20. minutě znovu utekl Pohan, naservíroval míč Jančíkovi, který do obdržené branky přidal druhý gól Speřice. Okříšky ne a ne vstřelit gól. Hosty podržela také branková konstrukce, když po Zemanově hlavička se rozeznělo břevno a dorážku Rampíra docházal na čáře gólman chytit.

Speřice přidala další gól

Veškeré okříšské naděje se rozplynuly v 50. minutě. Jančík si za vápnem připravil balón a jeho střela skončila přesně v síti - 0:3. Druhá půle se již dohrávala bez větších šancí na obou stranách, hosté si vedení 0:3 udrželi a odváží si z Okříšek tři body.