22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Humpolec si odváží z Přibyslavi tři body

35. J. Eis - 30. J. Pikl , 89. D. Šerý
13

Už to vypadalo, že Humpolec získá v Přibyslavi pouze bod, ale v 89. minutě vstřelil Šerý gól na 1:2, a tak tři body putují do Humpolce

Dvě branky v první půli

Lepším týmem na hřišti byl Humpolec, domácí spoléhali na rychlé protiútoky. Po půl hodině hry šli hosté do vedení. Domácí obrana neodkopla balón, k němu se dostal Pikl a pomocí teče rozvlnil síť - 0:1. Ihned mohlo být vyrovnáno, Vostál se řítil na bránu, ale svoji šanci neproměnil. Ve 35. minutě už ale vyrovnáno bylo, když po pěkném signálu srovnal Eis.

Ve druhé půli měl největší šanci humpolecký Kopic a v zápětí zabránil gólu domácí Eis. Do konce utkání se hrála vyrovnaná partie, domácí věřili, že výsledek udrží a získají bod proti favoritovi. Nic z toho se ale nestalo. V 89. minutě přibyslavští ztratili balón a Šerý vrátil vedení zpět na stranu Humpolce.