23.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Pešek dvěma góly srazil Přibyslav

13. L. Vodička , 80. J. Pešek (p.) , 92. J. Pešek
13

V neděli se v Ledči představila Přbyslav, která ale odjížděla ddomů s prázdnou. Ledeč i díky dvoum trefám Peška zvítězila 3:0.

Ledeč šla ve 13. minutě do vedení

Ve 13. minutě poslal Ledeč do vedení střelou z dvaceti metrů Vodička. Herní převahu po zbytek půle měla Přibyslav, která se dokázala vytvářet šance, ale žádná nevedla ke gólu.

Pešek vstřelil ke konci dvě branky

Ledeč se ve druhé půli zvedla a soupeře k ničemu moc nepustila. Domácí dokázali přidat ke konci utkání ještě další dvě branky. V 80. minutě byl nařízen pokutový kop za hru rukou. K penaltě se postavil Pešek a v klidu proměnil. Tentýž hráč přidal i druhý gól, v 92. minutě rozvlnil síť po standartní situaci.